23 czerwca klasa I a spotkała się w Hali Mistrzów OSiR z p. Szymonem Szewczykiem, który poprowadził z dziećmi zajęcia sportowe. Były rzuty do kosza, wyścigi, gry i zabawy z piłką. Już na wejściu dzieci dostały koszulki sportowe z logo szkółki i akademii koszykarskiej dla dzieci i młodzieży a na zakończenie długopisy i słodycze. Z uśmiechem i nowymi doświadczeniami wracały do szkoły.