25 czerwca uczniowie klasy I a byli w pizzerii "Pesto". Najpierw wysłuchały kilku ciekawostek na temat pochodzenia pizzy, a potem przystąpiły do jej samodzielnego wykonania. Każde dziecko mogło wybrać swoje ulubione dodatki do ciasta. Po upieczeniu pizzy w piecu wszyscy wspólnie przystąpili do jedzenia. Było smacznie, wesoło i gorąco.