Poniedziałek 06 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Judyta, Jan, Jurand

Drzwi Otwarte 2024

,,Drzwi otwarte w Dziesiątce"
W ramach ,,Drzwi otwartych" uczniowie SP10 zaprezentowali swoje talenty. Na początku zaśpiewał chór szkolny, następnie uczennica klasy 2a Blanka Januszewska laureatka I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Krasomówczym z j.angielskiego zaprezentowała wiersz o królewnie Śnieżce. Szkolne koło teatralne wystawiło spektakl pt. ,,Królewna Śnieżka". Umiejętnością gry na keyboardzie wykazał się Mateusz Geryń z klasy VII. Część artystyczną zakończył zespół taneczny.
Po części artystycznej nastąpiło zwiedzanie szkoły, w klasopracowniach odbywały się różne, konkursy, pokazy, wystawy.
BEZPIECZNY UCZEŃ,  BEZPIECZNE DZIECKO, BEZPIECZNY DOM- wdrażamy Standardy Ochrony Małoletnich”- to hasło sali, w której pedagożki szkolne podczas Drzwi Otwartych informowały o Standardach naszej szkoły. Dzięki kolorowym grafikom, rozmowom, quizom, kolorowankom dzieci oraz ich opiekunowie dowiadywali się o najnowszych przepisach, zasadach bezpieczeństwa, a także numerach pomocowych. Zależy nam wszystkim pracownikom szkoły, by każdy z uczniów czuł się u nas dobrze i bezpiecznie. By panowała w SP 10 przyjazna atmosfera do nauki i zabawy.
Możnabyło również zobaczyć rękodzieła wykonane przez naszych nauczycieli, prace plastyczne naszych uczniów, wziąć udział w Konkursie Piosenki Angielskiej, spróbować swoich umiejętności w pracy z długopisem 3D, dla zgłodniałych czekał smaczny poczęstunek w szkolnej kawiarence.

Zapraszamy do obejrzenia filmów z części artystycznej: