Czwartek 02 maja 2024 r. Imieniny obchodzą Anatol, Zygmunt, Anastazy

,,Drogi Gościu prosimy, poczytaj nam książkę."

,,Drogi Gościu, prosimy, poczytaj nam książkę” Powyższe tytuł odnosi się do cyklicznych spotkań ze znanymi osobistościami naszego miasta, którzy prezentują nam swoje ulubione lektury. Nierzadko stanowiły dla nich drogowskaz w codziennych życiu i były wyznacznikiem postaw życiowych. Kolejnym zaproszonym Gościem był Pan Sławomir Kopyść- Członek Zarządu Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego, nauczyciel. Zaproszony Gość zaprezentował nam swoją ważną książkę a także przeczytał uczniom wybrane wiersze Jana Brzechwy- a wszystko to- w ramach propagowania czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Niewątpliwie ważnym elementem spotkania była również rozmowa- wywiad z zaproszonym Gościem. Pytania zadawane są przez uczniów aby poznać bliżej szkolne perypetie czy też przygody z uczniowskiej ławki zaproszonej Osoby. Spotkanie przebiegło w niesamowicie miłej atmosferze. Uczniowie kl.3a zaśpiewali piosenkę a także zaprosili Pana Sławomira Kopyścia do wspólnej zabawy. Dziękujemy za wizytę. To było owocne spotkanie.